+48 792 101 777
          PL | EN | DE
Menu
FAQ
Bądź w samym centrum jednego z najpiękniejszych miast Europy
Scroll
Book Now
Loading...

FAQ

Jeśli właśnie przebywasz we Friend’s Hostel, albo myślisz o pobycie u nas poświęć minutę aby zapoznać się z naszymi zasadami i warunkami. Cały dokument znajdziesz w załączniku. Powstał on by uczynić Friend’s Hostel bezpiecznym, przyjaznym i otwartym miejscem do cieszenia się Wrocławiem.

PYTANIE: Czy to jest miejsce, w którym możesz się dowiedzieć wszystkiego czego tylko chcesz na temat hostelu?

ODPOWIEDŹ: TAK! W rzeczy samej 😉

P: Co to w ogóle jest hostel?

O: Hostel to miejsce które zapewnia atrakcyjne cenowo i przyjazne noclegi, gdzie możesz wynająć tylko łóżko ( zazwyczaj piętrowe) we współdzielonym dormitorium. W obiekcie tego typu zazwyczaj masz również wspólne łazienki, wyposażoną kuchnię do użytku dla wszystkich gości czy miejsce gdzie można wspólnie usiąść i zawrzeć nowe znajomości.

P: Czy pokoje typu dormitorium są mieszane bez podziału na damskie i męskie?

O: Tak. Są mieszane, ale na prośbę naszych gości możemy zaaranżować jednopłciowy pokój. Szczegóły na temat naszych dormitorium znajdziecie w zakładce pokoje.

P: Czy łazienki są z podziałem na damskie i męskie?

O: Nie, łazienki są wspólne dla wszystkich naszych gości.

P: Czy macie w swojej ofercie pokoje jednoosobowe, dwu osobowe typu twin lub double?

O: Tak mamy !:)

P: Czy mogę dokupić sobie u was śniadanie?

O: Tak. W naszej ofercie mamy śniadanie, które możesz sobie dokupić w super cenie u nas na recepcji. Śniadanie wydawane jest w klimatycznym i znanym każdemu Wrocławianinowi kinie Nowe Horyzonty. Śniadanie wydawane jest od godziny 8:00 do godziny 12:00

P: Czy hostel jest zamknięty w nocy?

O: Nie, hostel czynny jest całą dobę. Pamiętaj że o każdej porze jesteś u nas mile widziany, ale zachowaj zasady ciszy nocnej by nie przeszkadzać innym naszym gościom.

P: Czy podczas pobytu w waszym hostelu, w moim pokoju mogą przebywać goście?

O: Jeśli jest pokój dormitorium niestety nie, jeśli przebywasz w pokoju prywatnym możesz zaprosić gości, ale miej na uwadze, że o godzinie 22:00 muszą oni opuścić obiekt.