Gotowi na przygodę? Zapraszamy do Wrocławia! Jeśli szukacie hostelu z duszą, zapraszamy do Friend’s Hostel. W razie jakichkolwiek pytań, zachęcamy do kontaktu. Jesteśmy dla Was zawsze dostępni!

Sprzed Dworca Głównego PKP (wyjście główne) musisz dojść do przystanku tramwajowego na ul. Stawowej, a sprzed Dworca Autobusowego – do przystanku tramwajowego na ul. Borowskiej. Wsiadasz do tramwaju „15” (kierunek MARINO). Wysiadasz na przystanku RYNEK. Gdy wyjdziesz z tramwaju, cofasz się kilkanaście metrów do przejścia dla pieszych koło drogerii Rosmann, po którym przechodzisz na drugą stronę ulicy (przez torowisko). Za torowiskiem znajduje się drogeria Superpharma ulokowana już na ulicy Ruskiej. Tam wchodzisz pod arkadki i jesteś już na miejscu. W tym momencie powinieneś już widzieć nasze drzwi oznaczone numerem Ruska 49/50. Brawo, trafiłeś!

LUB

Sprzed Dworca Głównego PKP (wyjście główne) musisz dojść do przystanku autobusowego na ul. Peronowej, a sprzed Dworca Autobusowego musisz dojść do przystanku autobusowego na ul. Borowskiej. Wsiadasz do autobusu „K” (kierunek KAMIEŃSKIEGO). Wysiadasz na przystanku RYNEK. Gdy wyjdziesz z autobusu, cofasz się kilkanaście metrów do przejścia dla pieszych koło drogerii Rosmann, po którym przechodzisz na drugą stronę ulicy (przez torowisko). Za torowiskiem znajduje się drogeria Superpharma ulokowana już na ulicy Ruskiej. Tam wchodzisz pod arkadki (przy Pasażu Niepolda) i jesteś już na miejscu. W tym momencie powinieneś już widzieć nasze drzwi oznaczone numerem Ruska 49/50. Brawo, trafiłeś!

LUB

Sprzed Dworca Głównego PKP (wyjście główne) musisz dojść do przystanku tramwajowego na ul. Stawowej, a sprzed Dworca Autobusowego – do przystanku tramwajowego na ul. Borowskiej. Wsiadasz do tramwaju „31PLUS” (kierunek STADION WROCŁAW) lub „32PLUS” (kierunek KOZANÓW). Wysiadasz na przystanku PL. JANA PAWŁA II. Przechodzisz przejściem podziemnym, kierując się oznaczeniami na „Rynek”. Wychodząc z przejścia podziemnego, mijasz fontannę z lwami i idziesz prosto ul. Ruską, wchodząc pod arkadki i idziesz jeszcze ok. 100 metrów. Prawie do samego końca arkad. Przed drogerią Superpharm znajduje się wejście do naszego hotelu z bramą oznaczoną Ruska 49/50. Brawo, trafiłeś!

LUB

Sprzed Dworca Głównego PKP (wyjście główne) musisz dojść do przystanku tramwajowego na ul. Małachowskiego. Wsiadasz do tramwaju „0P” (kierunek DWORZEC NADODRZE). Wysiadasz na przystanku PL. JANA PAWŁA II. Przechodzisz przejściem podziemnym, kierując się oznaczeniami na „Rynek”. Wychodząc z przejścia podziemnego, mijasz fontannę z lwami i idziesz prosto ul. Ruską, wchodząc pod arkadki i idziesz jeszcze ok. 100 metrów. Prawie do samego końca arkad. Przed drogerią Superpharm znajduje się wejście do naszego hotelu z bramą oznaczoną Ruska 49/50. Brawo, trafiłeś!

Sprzed Portu Lotniczego (wyjście główne) musisz dojść do przystanku autobusowego. Wsiadasz do autobusu „106” – linia dzienna lub „206” – linia nocna (kierunek DWORCOWA). Wysiadasz na przystanku PL. ORLĄT LWOWSKICH. Przejdź przez ulicę, wejdź na kładkę przez fosę, a po przejściu przez nią skręć w lewo i idź wzdłuż pięknego bulwaru. Dojdziesz do fontanny z lwami, gdzie skręcisz w prawo i wejdziesz pod arkadki. Idź jeszcze ok. 100 metrów. . Prawie do samego końca arkad. Przed drogerią Superpharm znajduje się wejście do naszego hotelu z bramą oznaczoną Ruska 49/50. Brawo, trafiłeś!

LUB

Sprzed Lotniska im. Kopernika (wyjście główne) musisz dojść do przystanku autobusowego. Wsiadasz do autobusu „106” – linia dzienna lub „206” linia nocna (kierunek DWORCOWA). Wysiadasz na przystanku PL. ORLĄT LWOWSKICH. Cofnij się kilka metrów i przejdź na przystanek tramwajowy. Wsiądź do tramwaju „0P”, „31” lub „32P” i podjedź jeden przystanek do PL. JANA PAWŁA II. Później już tylko przechodzisz przejściem podziemnym, kierując się oznaczeniami na „Rynek”. Wychodząc z przejścia podziemnego, mijasz fontannę z lwami i idziesz prosto ul. Ruską, wchodząc pod arkadki i idziesz jeszcze ok. 100 metrów. Prawie do samego końca arkad. Przed drogerią Superpharm znajduje się wejście do naszego hotelu z bramą oznaczoną Ruska 49/50. Brawo, trafiłeś!

Dojazd z innych części miasta, dojazd nocą? Skorzystaj ze strony http://wroclaw.jakdojade.pl