O Friend's Hostel


Nasza historia

Kim jesteśmy? Book Now

Jesteśmy grupą przyjaciół z Wrocławia, która postanowiła zrealizować wspólne marzenie. Poznaliśmy się na studiach i od razu wiedzieliśmy, że chcemy prowadzić hostel.
Naszą trójkę – Marzenę, Jakuba i Natalię, połączyła wspólna pasja podróżowania i miłość do naszego miasta. Jesteśmy młodym i zgranym zespołem, który świetnie się uzupełnia w codziennym życiu.
Idea otwarcia hostelu w mieście, z którym jesteśmy mocno związani, narodziła się podczas jednej z naszych wspólnych wypraw. Dziś z sukcesami kontynuujemy tę podróż. Jako właściciele przyjaznego hostelu we Wrocławiu i miłośnicy tutejszej kultury, wszystkich Was serdecznie zapraszamy w nasze skromne progi!

Jak się poznaliśmy? Book Now

Pamiętamy to jak dziś! Był rok 2009 a cała nasza trójka była uczestnikami europejskiego programu Erasmus w nie tak odległej Republice Czeskiej. Tak zaczęła się nasza wspólna podróż, która trwa do dziś. Niestraszne były nam morzy i śniegi po kolona. Wybraliśmy kierunek i z plecakiem na ramieniu rzuciliśmy się w wir przygód.
Na początku trasy nie mieliśmy pojęcia, co nas czeka. Odwiedziliśmy kraje dawnej Jugosławii. Cel był jeden – poznać nowe miejsca, ludzi i kultury. Czy to się udało? TAK! Czy się baliśmy? TAK! Jednak ta przygoda nauczyła nas bardzo wiele. Studia się skończyły, ale nasza przyjaźń trwała i trwa nadal! Co więcej, zrealizowaliśmy wspólne marzenie o własnym hostelu we Wrocławiu! Tak narodził się Friend’s Hostel.

Czym jest Friend’s Hostel? Book Now

Friend’s Hostel to spełnienie naszych marzeń i pasji! To przede wszystkim świetne i przyjazne miejsce dla Was – ludzi, którzy zapewne też mają swoje pasje i cele! Wychodzimy naprzeciw wszystkim, którzy chcą jak najlepiej wykorzystać czas we Wrocławiu. Nasz hostel mieści się niemal w centrum tego pięknego miasta. Dodatkowo dajemy Wam tanie noclegi dla osób indywidualnych, par, rodzin z dziećmi i grup zorganizowanych.
Friend’s Hostel to hostel z atmosferą i duszą. U nas na pewno znajdziecie to czego szukacie. Gotowi na przygodę? Zapraszamy!

Nasz Team


Przyjazny & Profesjonalny

O nas

Marzena Kramarczyk
Właściciel

O nas

Jakub Mizera
Właściciel

O nas

Natalia Kozak
Właściciel