+48 792 101 777
          PL | EN | DE
Menu
Zasady
Bądź w samym centrum jednego z najpiękniejszych miast Europy
Scroll
Book Now
Loading...

Zasady

Gotowi na podróż swojego życia? Wrocław i nasz Frend’s Hostel czekają na Was z otwartymi ramionami. Chcecie się u nas zatrzymać? Zobaczcie, co powinniście jeszcze wiedzieć. Prezentujemy Wam kilka naszych zasad, które sprawiają, że wszyscy nasi Goście mogą cieszyć się spokojem.

1. Zameldowanie i odprawa

Pokoje czekają na Was w określonych godzinach. Doba hostelowa rozpoczyna się w dniu wynajmu i trwa od godziny 14.00 do godzimy 10.00 następnego dnia. Jeśli potrzebujesz zameldować się wcześniej lub później wymeldować, mamy dla Ciebie możliwość skorzystać z usługi early check in lub late check out. O szczegóły pytaj recepcjonistę.

Jeśli będziecie chcieli zostać z nami dłużej po udanej nocy, zgłoście to w recepcji. Inaczej będziemy musieli doliczyć 10 zł za każdą godzinę przedłużonego na własną rękę pobytu lub przenieść Wasze rzeczy w inne miejsce… a bardzo nie chcielibyśmy tego robić!

2. Identyfikacja

Łóżka w pokojach wieloosobowych oraz pokoje prywatne wynajmowane są konkretnym osobom.

W trosce o Wasze bezpieczeństwo, zawsze prosimy naszych Gości o potwierdzenie tożsamości dowodem osobistym.

Dodatkowo osoby ubiegające się o wizę wjazdową do Polski, powinny zgłosić w recepcji hostelu potrzebę uzyskania listu do ambasady, potwierdzającego dokonanie rezerwacji. List taki zostanie sporządzony i przesłany na podany adres e-mail nie później niż w ciągu 24 godzin od uiszczenia należności za rezerwację pobytu.

3. Pokoje pojedyncze i wieloosobowe

Oddajemy Wam do dyspozycji pokoje 1-, 2-, 3-, 4- i 5-osobowe. Sami możecie wybrać, czy chcecie wynająć jedno łóżko i dzielić pokój z innymi, czy wynająć pokój tylko dla siebie.

4. Przydzielenie pokoi

Sami możecie decydować, który pokój będzie dla Was najodpowiedniejszy i na jak długo zostaniecie. Jeśli nie określicie czasu pobytu, przyjmiemy, że chcecie u nas gościć tylko jedną dobę (od 14.00 do 10.00 kolejnego dnia). Oczywiście pobyt możecie zawsze przedłużyć… na co z całego serca liczymy.

5. Płatność

Przyjmujemy płatności na konto, kartą płatniczą lub gotówką.

Jeśli chcecie zarezerwować pokój, możecie zrobić to online przez bezpieczną transakcję gwarantującą poufność danych.

Rezerwacji można dokonać również osobiście w recepcji hostelu, telefonicznie pod numerem (+48) 792 101 777, bądź mailowo pod adresem: kontakt@friendshostel.com.pl. Rezerwacja wymaga dodatkowego potwierdzenia w postaci zaliczki. Można ją wpłacić na konto bankowe hostelu, którego numer otrzymacie wraz z potwierdzeniem rezerwacji, lub zatwierdzając swoją kartą kredytową – podając numer, datę ważności oraz numer CVC. Zaliczka jest liczona jako 50% wartości rezerwacji. Na Waszą płatność czekamy do 3 dni od momentu dokonania rezerwacji, bądź też w terminie uzgodnionym wcześniej z recepcją.

Potrzebujecie faktury? Zgłoście to w podczas rezerwacji, a fakturę wystawimy w maksymalnie do 7 dni od zapłaty.

6. Anulowanie rezerwacji

Zarezerwowaliście nocleg, ale coś Wam wypadło? Nie ma problemu. Rozumiemy to. Wystarczy, że poinformujecie nas o tym mailowo czy telefonicznie nie później niż 3 dni przed datą rezerwacji. W przypadku anulowania rezerwacji w terminie 7 dni przed datą przyjazdu zwrócimy Wam pieniądze na konto.

7. Specjalna oferta i dodatki

Mamy dla Was liczne dodatki, które są wliczone w cenę noclegu. Poza darmowym WI-FI dajemy Wam pościel, która również jest wliczona w cenę. W razie potrzeby, możecie dostać też dodatkowy ręcznik za jedyne 5 zł!

Mamy też dla Was mnóstwo innych, bezpłatnych usług. Chętnie udzielimy Wam informacji na temat podróży i pobytu, budzimy Was o wybranej godzinie, przechowamy Wam bagaże w bezpiecznym miejscu i oddamy do dyspozycji zamykane szafki. Wszystko bezpłatnie!

8. Zachowanie gości

Naszym Gościom zapewniamy komfortowe warunki i nie chcemy ich ograniczać. Jednak są
pewne zasady, których przestrzegać musi każdy, aby wszystkim żyło się lepiej.
Cisza nocna obowiązuje w godzinach od 23.00 do 7.00. W tym czasie prosimy o spokojniejsze
zachowanie, aby wszyscy sąsiedzi mieli okazję cieszyć się spokojnym snem.
Prosimy również nie palić na terenie hostelu. Nie wszyscy goście lubią zapach tytoniu, a my nie
chcemy nakładać kar pieniężnych, które sięgają 200 zł. Kwota ta zostanie przeznaczona na pranie pościeli, dywanów zasłon.
Ostatnia osoba opuszczająca pokój powinna sprawdzić zamknięcie drzwi, a klucz zostawić
w recepcji. W razie utraty klucza będziemy musieli pobrać 100 zł.

Naszym Gościom zapewniamy komfortowe warunki i nie chcemy ich ograniczać. Jednak są pewne zasady, których przestrzegać musi każdy, aby wszystkim żyło się lepiej.